Inloggen bestaande gebruiker

Registeren

registreer je nu en ontvang de beste aanbiedingen
Registreer via: Of via je emailadres:

Bakkerelkhuizen

BakkerElkhuizen C-board 810 US

€ 52,90

Bekijk bij Bol.com of bekijk alle 4 winkel(s)

  • Levertijd: 6 werkdagen
  • Gratis verzonden

Meer informatie

Kleuren: Grijs

EAN: 8717399995108


  • Veilig betalen:
  • Retourneren binnen 30 dagen
Technische details
Lengte snoer 1,5m

Gewicht en omvang
Dimensies toetsenbord (BxDxH) 320 x 163 x 25 mm
Gewicht toetsenbord 550g

Poorten & interfaces
Aansluiting USB

Overige specificaties
Backlight Nee

Prestatie
Kleur van het product Grijs

Ergonomie
Plug and play Ja

Accu/Batterij
Type stroombron USB

Toetsenbord
Toetsenbordindeling QWERTY
Bedoeld voor PC/server
Aanbevolen gebruik Thuis
Toetsenbord formaat Mini
Keyboard geïntegreerde apparaten Nee
Taal toetsenbord Engels
Stijl toetsenbord Recht
Sneltoetsen Ja
Polssteun Nee
Numeriek toetsenblok Nee
Windows-toetsen Ja
Aantal toetsen, toetsenbord 82

Muis
Inclusief muis Nee

Iets voor jou?

Intel 120 GB SSD 535

Seagate Desktop HDD 5TB

Seagate
  • € 203,28

C2G 10m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimo...

C2G 2m LC/LC LSZH Duplex 62.5/125 Multim...