Inloggen bestaande gebruiker

Registeren

registreer je nu en ontvang de beste aanbiedingen
Registreer via: Of via je emailadres:

D-Link

D-link DMC-300SC Media Converter 10/100mbps Fiber Multi-Mode

€ 95,59

Bekijk bij Centralpoint.nl

  • Op voorraad
  • Gratis verzonden

Meer informatie

EAN: 790069241826


  • Veilig betalen:
  • Retourneren binnen 14 dagen
Poorten & interfaces
Verbindingstechnologie Bedraad
Interface MDI-II, MDI-X
Aansluitingen IEEE 802.3x

Netwerk
Bekabelingstechnologie 10BASE-T/100BASE-TX 100BASE-FX

Iets voor jou?

Ubiquiti Networks Ubiquiti EdgeSwitch 48...

Ubiquiti Networks
  • € 810,70

HP 3800-24G-2SFP+ Switch HP ProVision AS...

HP 1920-8G

Hewlett Packard Enterprise HP 1820-8G Sw...

Hewlett Packard Enterprise
  • € 102,85