Inloggen bestaande gebruiker

Registeren

registreer je nu en ontvang de beste aanbiedingen
Registreer via: Of via je emailadres:

D-Link

D-link DMC-300SC Media Converter 10/100mbps Fiber Multi-Mode

€ 95,59

Bekijk bij Centralpoint.nl

  • Op voorraad
  • Gratis verzonden

Meer informatie

EAN: 790069241826


  • Veilig betalen:
  • Retourneren binnen 14 dagen
Poorten & interfaces
Verbindingstechnologie Bedraad
Interface MDI-II, MDI-X
Aansluitingen IEEE 802.3x

Netwerk
Bekabelingstechnologie 10BASE-T/100BASE-TX 100BASE-FX

Iets voor jou?

HP 5900AF-48XGT-4QSFP+ Switch

HP
  • € 16.522,55

24-port 10/100 Stackable Managed Switch

Cisco
  • € 332,75

Eight port 10/100/1000 Ethernet switch i

Cisco
  • € 1.090,21

HP 3600-24-PoE+ v2 EI Switch

Hp Enterprise Products
  • € 2.472,03