Inloggen bestaande gebruiker

Registeren

registreer je nu en ontvang de beste aanbiedingen
Registreer via: Of via je emailadres:

FRITZ!WLAN Repeater 310 International

€ 29,99

Bekijk bij Wehkamp.nl of bekijk alle 5 winkel(s)

  • Levertijd: direct leverbaar
  • Gratis verzonden

Meer informatie

EAN: 4023125026003


  • Veilig betalen:
  • Retourneren binnen 14 dagen
  • Gratis retour
Gewicht en omvang
Afmetingen (BxDxH) 51.5 x 81 x 66.5 mm
Gewicht 63g

Poorten & interfaces
Verbindingstechnologie Draadloos
Aansluiting voor netstroomadapter Nee

Overige specificaties
Power LED Ja

Prestatie
Overdrachtssnelheid (max) 300 Mbit/s

Design
LED-indicatoren Ja

Beveiliging
Ondersteunde beveiligingsalgoritmen 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA, WPA2

Iets voor jou?

Intel 120 GB SSD 535

Seagate Desktop HDD 5TB

Seagate
  • € 203,28

C2G 10m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimo...

C2G 2m LC/LC LSZH Duplex 62.5/125 Multim...