Inloggen bestaande gebruiker

Registeren

registreer je nu en ontvang de beste aanbiedingen
Registreer via: Of via je emailadres:

Gigabyte

GM-M5050 OPTICAL USB MOUSE

€ 12,10

Bekijk bij Centralpoint.nl

  • Op voorraad
  • Verzendkosten: € 1,99

Meer informatie

EAN: 4719331546106


  • Veilig betalen:
  • Retourneren binnen 14 dagen
Technische details
Lengte snoer 1,5m

Gewicht en omvang
Gewicht muis 88g

Poorten & interfaces
Aansluiting USB

Overige specificaties
Afmetingen muis (BxDxH) 59 x 118 x 40 mm

Prestatie
Kleur van het product Zwart

Muis
Bewegingsdetectietechnologie Optisch
Scroll Ja

Invoerapparaat
Aantal knoppen 2
Bewegingsresolutie 800 DPI

Iets voor jou?

Intel 120 GB SSD 535

Seagate Desktop HDD 5TB

Seagate
  • € 203,28

C2G 10m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimo...

C2G 2m LC/LC LSZH Duplex 62.5/125 Multim...