Inloggen bestaande gebruiker

Registeren

registreer je nu en ontvang de beste aanbiedingen
Registreer via: Of via je emailadres:

Logitech

MK120 Desktop Swiss layout

€ 21,95

Bekijk bij vivolanda.nl

  • Levertijd: levertijd: 3-5 werkdagen.
  • Op voorraad: nee
  • Verzendkosten: € 4,95

Meer informatie

EAN: 5099206020634


  • Veilig betalen:
  • Retourneren binnen 14 dagen
Minimale systeemeisen
Ondersteunt Mac-besturingssysteem Nee

Poorten & interfaces
Aansluiting USB

Overige specificaties
Compatibele besturingssystemen - Windows XP, Windows Vista, Windows 7\n- Linux kernel 2.6+

Prestatie
Kleur van het product Zwart

Ergonomie
Plug and play Ja

Toetsenbord
Toetsenbordindeling QWERTZ
Taal toetsenbord Swiss

Muis
Inclusief muis Ja
Bewegingsdetectietechnologie Optisch
Scroll Ja

Invoerapparaat
Bewegingsresolutie 1000 DPI

Iets voor jou?

Intel 120 GB SSD 535

Seagate Desktop HDD 5TB

Seagate
  • € 203,28

C2G 10m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimo...

C2G 2m LC/LC LSZH Duplex 62.5/125 Multim...