Inloggen bestaande gebruiker

Registeren

registreer je nu en ontvang de beste aanbiedingen
Registreer via: Of via je emailadres:

Newstar

NewStar FPMA-D9POLE

€ 79,99

Bekijk bij Bol.com of bekijk alle 4 winkel(s)

  • Levertijd: 6 werkdagen
  • Gratis verzonden

Meer informatie

Kleuren: Grijs

EAN: 8717371441999


  • Veilig betalen:
  • Retourneren binnen 30 dagen
Technische details
Compatibiliteit FPMA-D910, FPMA-D920, FPMA-D930 (-D, D3, D4, D6), FPMA-D1010, FPMA-D1020 en FPMA-D1030 (-D, D3, D4, D6)

Prestatie
Kleur van het product Zilver

Iets voor jou?

Intel 120 GB SSD 535

Seagate Desktop HDD 5TB

Seagate
  • € 203,28

C2G 10m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimo...

C2G 2m LC/LC LSZH Duplex 62.5/125 Multim...