Inloggen bestaande gebruiker

Registeren

registreer je nu en ontvang de beste aanbiedingen
Registreer via: Of via je emailadres:

Belkin

PRO3 4-PORT KVM SWITCH * PS2 ONLY

€ 47,92

Bekijk bij Centralpoint.nl of bekijk alle 3 winkel(s)

  • Op voorraad
  • Gratis verzonden

Meer informatie

EAN: 722868652510


  • Veilig betalen:
  • Retourneren binnen 14 dagen
Poorten & interfaces
Verbindingstechnologie Bedraad
Aantal poorten 4
Aansluiting toetsenbord PS/2
Aansluiting muis PS/2

Prestatie
Kleur van het product Zwart

Iets voor jou?

Intel 120 GB SSD 535

Seagate Desktop HDD 5TB

Seagate
  • € 203,28

C2G 10m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimo...

C2G 2m LC/LC LSZH Duplex 62.5/125 Multim...