Inloggen bestaande gebruiker

Registeren

registreer je nu en ontvang de beste aanbiedingen
Registreer via: Of via je emailadres:

Sandisk

SanDisk Geheugenkaart Micro SD

€ 15,73

Bekijk bij Centralpoint.nl

  • Op voorraad
  • Verzendkosten: € 1,99

Extra geheugen voor de mobiele telefoon. Geheugenkaart voor mobiele telefoons met een microSDHC sleuf. Beschikbaar in capaciteit van 4 tot 16 GB. Met de meegeleverde SD-adapter in de verpakking kunt u snel bestanden van je pc naar je mobiele telefoon overzetten. Voor het organiseren en overbrengen van al uw foto’s, video’s en muziekbestanden.. Technische specificaties:. Adapter: SD-Adapter. Model: microSD High Capacity (microSDHC). Geheugencapaciteit: 8 GB. Type: Standaard. Class: Class 4 Meer informatie

EAN: 619659058272


  • Veilig betalen:
  • Retourneren binnen 14 dagen
Iets voor jou?

Intel 120 GB SSD 535

Seagate Desktop HDD 5TB

Seagate
  • € 203,28

C2G 10m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimo...

C2G 2m LC/LC LSZH Duplex 62.5/125 Multim...