Inloggen bestaande gebruiker

Registeren

registreer je nu en ontvang de beste aanbiedingen
Registreer via: Of via je emailadres:

Microsoft

Sculpt Mobile Keyboard USB Port French Blgm Hdwr / Azerty BE

€ 49,95

Bekijk bij Bol.com

  • Levertijd: op werkdagen voor 23:59 uur besteld, morgen in huis
  • 1 stuk(s) op voorraad
  • Gratis verzonden

Meer informatie

Kleuren: Zwart

EAN: 885370455151


  • Veilig betalen:
  • Retourneren binnen 30 dagen
Minimale systeemeisen
Ondersteunt Mac-besturingssysteem Nee
Minimaal benodigde schijfruimte 200 MB

Poorten & interfaces
Aansluiting RF Draadloos

Overige specificaties
Compatibele besturingssystemen Windows XP/Vista/7

Prestatie
Kleur van het product Zwart

Toetsenbord
Frequentieband 2,4 GHz

Muis
Inclusief muis Ja

Iets voor jou?

Intel 120 GB SSD 535

Seagate Desktop HDD 5TB

Seagate
  • € 203,28

C2G 10m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimo...

C2G 2m LC/LC LSZH Duplex 62.5/125 Multim...