Inloggen bestaande gebruiker

Registeren

registreer je nu en ontvang de beste aanbiedingen
Registreer via: Of via je emailadres:

Targus

Targus Numeriek toetsenbord / USB / Zwart

€ 17,10

Bekijk bij ottos.nl of bekijk alle 3 winkel(s)

  • Op voorraad: 6 stuk(s)
  • Gratis verzonden

Meer informatie

EAN: 5051794002799


  • Veilig betalen:
  • Retourneren binnen 14 dagen
Technische details
Lengte snoer 0,91m

Gewicht en omvang
Afmetingen (BxDxH) 127 x 88 x 25 mm
Gewicht 130g

Minimale systeemeisen
Minimale systeemeisen USB

Prestatie
Kleur van het product Zwart, Grijs

Iets voor jou?

Intel 120 GB SSD 535

Seagate Desktop HDD 5TB

Seagate
  • € 203,28

C2G 10m LC/LC LSZH Duplex 50/125 Multimo...

C2G 2m LC/LC LSZH Duplex 62.5/125 Multim...